reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© onsemi
Biznes |

onsemi otwiera laboratorium na Słowacji

Firma onsemi otworzyła laboratorium testowania aplikacji w Pieszczanach, które będzie koncentrowało się na rozwoju rozwiązań systemowych dla akumulatorów/pojazdów hybrydowych/elektrycznych (xEV) i systemów konwersji energii infrastruktury energetycznej (EI).

Nowe laboratorium aplikacji systemowych zapewnia specjalistyczny sprzęt do opracowywania i testowania rozwiązań półprzewodnikowych nowej generacji z krzemu (Si) i węglika krzemu (SiC) we współpracy z samochodowymi producentami OEM, Tier 1 i dostawcami EI.

W nowym obiekcie znajdują się dwa laboratoria wysokiego napięcia skoncentrowane na rozwoju systemów i urządzeń, a także ocenie falowników trakcyjnych SiC/Si i przetwornic ACDC/DCDC. Urządzenia do spawania laserowego, mechaniczne clean roomy oraz warsztaty umożliwiają szybkie prototypowanie i testowanie rozwiązań systemowych nowej generacji.

Onsemi twierdzi, że nowe laboratorium odegra kluczową rolę w rozwoju przyszłych produktów zasilających, przyczyniając się do powstania wysoce zróżnicowanych rozwiązań o wysokiej efektywności, dostosowanych do specyficznych wymagań klientów.


reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama