reklama
reklama
reklama
reklama
© PB Technik
Biznes |

PB Technik dystrybutorem japońskiej firmy

16 listopada, jeden z głównych polskich dostawców maszyn i urządzeń do produkcji elektronicznej, podpisał umowę dystrybucyjną z japońską firmą Apollo Seiko.

PB Technik jest obecne na rynku od ponad 25 lat i ciagle się rozwija. Teraz polska firma ogłosiła podpisanie umowy dystrybucyjnej z japońskim Apollo Seiko LTD. 

Założone w 1969 roku Apollo Seiko jest producentem rozwiązań do automatyzacji lutowania o ugruntowanej globalnej pozycji. Firma słynie przede wszystkim z innowacyjnych i niezawodnych robotów lutujących. Oprócz Japonii, Apollo Seiko ma biura w Stanach Zjednoczonych, Singapurze, Korei, Chinach i Niderlandach. 

„Jesteśmy dumni z tego, że Apollo Seiko obdarzyło nas zaufaniem wybierając PB Technik do tego partnerstwa biznesowego” – pisze PB Technik w aktualnościach. „Podpisując umowę o wyłącznej dystrybucji produktów Apollo Seiko w Polsce cieszymy się, że możemy włączyć roboty lutujące światowej klasy do naszej oferty i przedstawić je polskim producentom elektroniki. Wkrótce na naszej stronie internetowej przedstawimy kompletną ofertę rozwiązań do lutowania.”


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1