reklama
reklama
reklama
reklama
© harman
Przemysł elektroniczny |

HARMAN otwiera nowy zakład produkcyjny na Węgrzech

Nowy zakład w Peczu zwiększy produkcję gamy produktów oświetleniowych Martin firmy HARMAN.

Firma HARMAN Professional Solutions potwierdziła znaczącą ekspansję w Europie, otwierając nowy zakład produkcyjny o powierzchni 107 000 stóp kwadratowych na Węgrzech.

Firma z branży audio, wideo, oświetlenia i sterowania twierdzi, że zakład skupi się na produkcji marki Martin, która dostarcza oprawy oświetleniowe dla branży rozrywkowej i oświetlenia architektonicznego oraz niektóre produkty głośnikowe.

Firma HARMAN przyjęła zrównoważone podejście do nowej budowy. Przed przeprowadzką HARMAN Professional dzielił przestrzeń fabryczną z HARMAN Automotive w Peczu. Jednak dzięki gwałtownemu wzrostowi zamówień zdecydowano się na modernizację trzypiętrowego autonomicznego obiektu dla HARMAN Professional.

Zakład będzie ogrzewany i chłodzony energią geotermalną za pomocą pompy ciepła typu woda-woda, a energia elektryczna będzie pozyskiwana z paneli fotowoltaicznych na miejscu od 2024 roku.

"W ciągu ostatnich sześciu lat marka Martin wprowadziła do produkcji ponad 20 głównych SKU produktów oświetleniowych LED, a wkrótce zostaną ogłoszone kolejne nowe produkty, dlatego konieczne jest nie tylko stworzenie większej przestrzeni, aby zaspokoić popyt, ale także zrobienie tego w sposób odpowiedzialny i zgodny z naszymi celami korporacyjnymi" – powiedział Brian Divine, prezes HARMAN Professional Solutions. "Ukończenie tego projektu jest kolejnym dowodem dla naszych klientów, że wytwarzamy niezawodne produkty w zaawansowanych technologicznie obiektach, jednocześnie zmniejszając wpływ na nasze środowisko".


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1