reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Farnell
Biznes |

Farnell rozszerza ofertę rozwiązań interkonektowych

Farnell, dystrybutor komponentów elektronicznych, znacznie rozszerzył swoją ofertę produktów z zakresu interkonektów. Rozszerzona oferta interkonektów obejmuje zróżnicowany wybór produktów, od złączy po kable, zaprojektowanych z myślą o szerokim zakresie zastosowań.

Inicjatywa ta wprowadza wybór rozwiązań interkonektowych od kilku różnych firm, zapewniając szersze spektrum produktów. Do rozszerzenia oferty przyczyniły się znane marki, w tym TE Connectivity, Molex, Amphenol, Harting, Phoenix Contact, Anderson Power Products, Aptiv i Alpha Wire.

Rozszerzona oferta interkonektów obejmuje zróżnicowany wybór produktów, od złączy po kable, zaprojektowanych z myślą o szerokim zakresie zastosowań. 

"Ponieważ nasi klienci nadal przesuwają granice innowacji, w Farnellu kierujemy się niezachwianym zaangażowaniem w poszerzanie naszej oferty. Naszym celem jest nie tylko spełnianie, ale i przekraczanie ich oczekiwań, a ta ekspansja jest świadectwem naszego zaangażowania w stanie się marką, która wprowadza w życie ich najśmielsze innowacje" – mówi Russell Paik, Interconnect Product Manager w Farnell w komunikacie prasowym.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama