reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Micropower
Przemysł elektroniczny |

Micropower modernizuje swoją fińską fabrykę

Micropower, szwedzki producent, wytwórca i dystrybutor rozwiązań do ładowania akumulatorów i zasilaczy, informuje, że kontynuuje inwestycje w swojej fabryce w Salo na zachodnie Finlandii.

W aktualizacji na LinkedInie firma informuje, że linia montażu powierzchniowego (SMD) komponentów została uzupełniona zarówno o sprzęt AOI, znakowarkę laserową, jak i wprowadzenie identyfikowalności komponentów dla poszczególnych partii.

Wykorzystanie sprzętu AOI usprawnia kontrole po montażu i lutowaniu komponentów, automatyzując proces i zwiększając identyfikowalność błędów. Wydajność ta zmniejsza konieczność wykonywania napraw, jak określa to firma. Znakowanie laserowe na płytkach drukowanych, w połączeniu z identyfikowalnością poszczególnych komponentów, ułatwia szczegółowe śledzenie poszczególnych komponentów.

"Jest to bardzo pomocne, jeśli na przykład podejrzewa się problem z jakością w partii komponentów. Dzięki nowym możliwościom linii, ewentualne rozwiązywanie problemów może być teraz ograniczone do produktów końcowych, które rzeczywiście są nimi dotknięte" – pisze firma w aktualizacji.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama