reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Kostal
Przemysł elektroniczny |

Kostal otwiera nowy zakład w Meksyku

Kostal oficjalnie otworzył swój najnowszy zakład produkcyjny w Ameryce Północnej – nową fabrykę o powierzchni 20 000 metrów kwadratowych w parku przemysłowym FINSA III w mieście Queretaro w Meksyku

Nowy obiekt jest czwartym zakładem produkcyjnym Kostal w Meksyku i pierwszym w Ameryce Północnej produkującym elektronikę samochodową, w tym ładowarki pokładowe (OBC) do pojazdów elektrycznych.

"To znacząca inwestycja dla Kostal i znacząca inwestycja w Ameryce Północnej, mająca na celu dostarczenie naszej technologii producentom pojazdów elektrycznych" – powiedział właściciel firmy Andreas Kostal w komunikacie prasowym. "Odpowiadamy na szybko rozwijający się rynek i będziemy gotowi dostarczać zintegrowane rozwiązania energetyczne naszym klientom będącym producentami oryginalnego sprzętu i ich konsumentom”.

Dzięki nowemu zakładowi produkcyjnemu Kostal stworzy 750 nowych miejsc pracy w regionie. Do klientów firmy w Ameryce Północnej należy większość głównych producentów OEM działających w USA, Kanadzie i Meksyku.

"Ta lokalizacja pozycjonuje Kostal jako kluczowego gracza w przejściu na e-mobilność i pioniera w rozwoju elektromobilności w Meksyku i USA" – powiedział dyrektor generalny Kostal Automotive North America, dr Harry Asher. "Nowy obiekt pozwoli nam efektywnie obsługiwać działalność produkcyjną naszych klientów w Ameryce Północnej".


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2