reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ReQuTech
Przemysł elektroniczny |

Scanfil partnerem produkcyjnym ReQuTech

ReQuTech, szwedzki twórca zintegrowanych systemów komunikacji satelitarnej, oraz Scanfil, dostawca usług EMS, zwiększą produkcję naziemnych terminali satelitarnych ReQuTech nowej generacji.

Seria RESA firmy ReQuTech to naziemne terminale satelitarne nowej generacji – zaawansowane terminale fazowe, które pozwalają na wysoką przepustowość dla komunikacji satelitarnej on-the-paus i on-the-move.

ReQuTech i Scanfil będą teraz współpracować, by zwiększyć produkcję terminali RESA w paśmie Ku i Ka w czwartym kwartale 2023 roku oraz na początku 2024 roku. Firmy podpisały umowę ramową na montaż końcowy w 2022 roku i zapowiedziały rozszerzenie swojej współpracy o długoterminową produkcję.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że firma ReQuTech wybrała Scanfil na partnera produkcyjnego, który wspomoże jej rozwój. Wspaniale jest wejść w fazę produkcji i podpisać nową, długoterminową umowę partnerską z ReQuTech, jako liderem na rynku aplikacji antenowych", mówi Steve Creutz, dyrektor zarządzający Scanfil Åtvidaberg w komunikacie prasowym.

Tym samym obecnie celem jest stopniowe osiągnięcie produkcji kilkuset terminali RESA M Ku i Ka Multi-Orbit miesięcznie do pierwszego kwartału 2025 roku.

"Strategiczne partnerstwo produkcyjne i zapewnienie długoterminowej produkcji seryjnej ma obecnie ogromne znaczenie dla ReQuTech Partners. Cenimy sobie naszą współpracę ze Scanfilem, a nasza współpraca inżynieryjna i produkcyjna z różnymi zespołami pracującymi razem w ciągu ostatnich lat okazała się wielkim sukcesem" – dodaje CEO ReQuTech – Omid Sotoudeh.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2