reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Mouser Electronics
Biznes |

Mouser Electronics inwestuje na Litwie

Światowy dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych z siedzibą w Teksasie otwiera nowe Centrum Obsługi Klienta Mouser w Wilnie, które będzie wspierać rosnącą aktywność projektową napędzaną przez rozwijający się ekosystem technologiczny tego obszaru oraz jego ugruntowane branże.

"Nasza działalność w całej Europie wciąż rośnie – w 2022 r. odnotowaliśmy wzrost o 30%. Litwa jest domem rozwijającego się sektora technologicznego i ekosystemu z rosnącą liczbą działań związanych z projektowaniem i produkcją elektroniki" – mówi Mark Burr-Lonnon, starszy wiceprezes Mouser ds. usług globalnych i działalności w regionie EMEA i APAC, w komunikacie prasowym. "Jesteśmy dumni, że możemy świadczyć zlokalizowane na całym świecie usługi i cieszymy się, że możemy wspierać europejskich projektantów i nabywców przy zakupie najnowszych półprzewodników i komponentów elektronicznych".

Mouser dąży do tego, by w jego wszystkich lokalizacjach w Europie, obu Amerykach oraz w regionie Azji i Pacyfiku, klient był obsługiwany w jego ojczystym języku. W nowym Centrum Obsługi Klienta na Litwie będzie pracował zespół, który będzie pomagał w realizacji zamówień i odpowiadał na telefony klientów. Cała obsługa będzie odbywała się po litewsku.

Centrum na Litwie jest 11 biurem Mouser w regionie EMEA. Pozostałe lokalizacje znajdują się w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, Izraelu, we Włoszech, Hiszpanii, Holandii, oraz w Polsce, Szwecji i Czechach.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama