reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Fingerprint Cards
Biznes |

Fingerprints rozszerza współpracę z Infineonem

Firma Fingerprint Cards rozszerzyła swoją współpracę z Infineon Technologies, stając się Partnerem Premium.

Rozszerzona współpraca obu firm ma na celu stymulowanie współpracy, rozwoju i innowacji we wprowadzaniu technologii biometrycznych do uwierzytelniania w płatnościach, szerszych aplikacjach IoT i nie tylko.

Ekosystem Partnerów Infineon to selektywna sieć wyspecjalizowanych firm inżynieryjnych o sprawdzonej zdolności projektowania rozwiązań i usług odpowiadających potrzebom rynku i klienta. Jako partnerzy premium, Fingerprints i Infineon połączą swoje doświadczenie i portfolio, aby dalej napędzać innowacje.

W ubiegłym roku Fingerprints przekroczył granicę 1,5 miliarda dostarczonych czujników, podkreślając znaczące i trwałe zainteresowanie technologią biometryczną.

"Pogłębiona współpraca z firmą Infineon i jej partnerami pomoże nam wprowadzić skuteczniejsze, wygodniejsze uwierzytelnianie do szerszego zakresu aplikacji, aby nasze życie było prostsze i bezpieczniejsze. Skoncentrujemy się na napędzaniu innowacji w obecnych i przyszłych liniach produkcyjnych, w tym kontroli dostępu, kartach płatniczych i innych aplikacjach w ekosystemie wysokiego bezpieczeństwa" – mówi Michel Roig, prezes ds. płatności i dostępu w Fingerprints w komunikacie prasowym.

Wraz z postępującą cyfryzacją świata i rosnącą popularnością biometrii, konieczne jest, aby technologia ta stale się rozwijała, zapewniając najwyższy poziom bezpieczeństwa.

"Biometria może być zaufanym łącznikiem między światem fizycznym i cyfrowym, który pomoże nam uwolnić pełny potencjał cyfryzacji. Nasze partnerstwo z Fingerprints wzmocni współpracę i pomoże zapewnić innowacje oraz rozwój zaufanych rozwiązań biometrycznych w nadchodzących latach" – mówi Tolgahan Yildiz, VP Trusted Mobile Connectivity & Transactions w Infineon Technologies AG, w komunikacie prasowym.


reklama
Załaduj więcej newsów
April 11 2024 07:39 V22.4.25-2
reklama
reklama