reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HMD Media Advertising Co
Przemysł elektroniczny |

Zollner Elektronik rozszerza działalność w Chinach

Niemiecki dostawca EMS – Zollner Elektronik – oficjalnie zakończył rozbudowę swojego zakładu w Taicang w położonej w środkowej części wschodniego wybrzeża Chin prowincji Jiangsu.

Decyzja o rozbudowie została podjęta w związku z rosnącymi potrzebami klientów i zwiększającymi się wymaganiami międzynarodowego rynku. Rozbudowa rozpoczęła się w 2021 roku. 

Nowy budynek ma 17 000 metrów kwadratowych powierzchni. Znajdują się w nim cleanroomy, duża powierzchnia magazynowa, a także dwie kondygnacje przestrzeni do produkcji płytek drukowanych i montażu urządzeń, która zajmuje 15 000 metrów kwadratowych. Przestrzeń produkcyjna została zaprojektowana w celu zwiększenia wydajności i zdolności produkcyjnych firmy oraz stworzenia większej liczby miejsc pracy. 

Podczas ceremonii otwarcia, członek zarządu Markus Aschenbrenner podkreślił znaczenie lokalizacji Taicang dla firmy, a także wydajność i zaangażowanie tego zakładu. Grupa Zollner traktuje rozbudowę jako inwestycję w przyszłość. 

"Jesteśmy przekonani, że Taicang oferuje doskonałe możliwości i warunki, szczególnie w zakresie produkcji złożonych produktów, które zwiększą potencjał naszej firmy" – powiedział Aschenbrenner.

Rozbudowa zakładu w Taicang nie tylko umacnia obecność dostawcy EMS na globalnym rynku, ale jednocześnie podkreśla międzynarodową orientację i kierunek rozwoju Grupy Zollner.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama