reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Farnell
Biznes |

Farnell nawiązał nową współpracę

Założona w 1939 roku w Leeds firma ogłosiła, że nawiązała bezpośrednie partnerstwo z Mean Well - czołowym producentem zasilaczy z Tajwanu.

„Farnell angażuje się w tworzenie wartości dodanej dla naszych klientów, a dzięki temu partnerstwu mogą oni teraz cieszyć się większym wyborem produktów i dostępem do najnowszych produktów MEAN WELL” – tłumaczy Dave Beck, Farnell Director, EMECH & Passives, w komunikacie prasowym.

Dzięki nawiązanej współpracy, Farnell będzie mógł dostarczać klientom szerokiej gamy rozwiązania w zakresie zasilania, które zaprojektowano z myślą o specyficznych potrzebach.

Farnell pisze w komunikacie, że Mean Well słynie z wysokiej jakości, niezawodnych i wydajnych zasilaczy, które są odpowiednie dla wielu branż, w tym automatyki przemysłowej, telekomunikacji, sprzętu medycznego i oświetlenia LED.

„Farnell jest firmą znaną z doskonałości we wprowadzaniu nowych produktów na rynek, obsługi społeczności inżynierów i wyjątkowych procesów logistycznych. Cieszymy się z rozpoczęcia tej bezpośredniej relacji oraz nie możemy się doczekać, aż produkty MEAN WELL będą jeszcze łatwiej dostępne dla inżynierów opracowujących innowacyjne rozwiązania” – mówi Coleman Liu, General Manager, Mean Well Europe, w komunikacie prasowym.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama