reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Cicor
Przemysł elektroniczny |

Szwajcarski Cicor i francuski Clayens łączą siły

Grupa Cicor podpisała porozumienie z Grupą Clayens, aby wspólnie oferować kompleksowe rozwiązania w zakresie inteligentnych urządzeń do podawania leków.

Szwajcarski producent elektroniki Cicor łączy siły z Clayens - firmą koncentrującą się na przetwarzaniu polimerów, kompozytów i precyzyjnych części metalowych, z siedzibą we francuskim mieście Genas - w celu stworzenia globalnych, kompleksowych rozwiązań CDMO dla wymagających zastosowań na rynkach medycznych i przemysłowych, ze szczególnym uwzględnieniem inteligentnych urządzeń do podawania leków.

Dzięki uzupełniającym się globalnym możliwościom produkcyjnym, Cicor i Clayens będą wspólnie zatrudniać 7 500 pracowników w 46 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w 16 krajach w Europie, Azji Wschodniej i Ameryce Północnej. Obie firmy będą również dysponowały łącznie 20 najnowocześniejszymi cleanroomami.

Partnerstwo umożliwia obu firmom oferowanie kompleksowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb, zintegrowanych rozwiązań technologicznych, od koncepcji do wprowadzenia na rynek, niezależnie od stopnia złożoności. Wspólna oferta jest przede wszystkim odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na inteligentne urządzenia do dostarczania leków. 

Podczas opracowywania wspólnej oferty w pełni skoncentrowanej na nowych programach, obie firmy pozostaną niezależne od siebie i będą działać na zasadach rynkowych. Jak napisano w komunikacie prasowym, współpraca Cicor i Clayens jako niezależnych grup jest wspierana przez One Equity Partners (OEP), udziałowca obu firm.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama