reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Runic
Biznes |

Alantys podpisuje umowę dystrybucyjną z Runic

Francuski dystrybutor komponentów elektronicznych, Alantys Technology, podpisał nową umowę dystrybucyjną w regionie EMEA z Runic, chińskim producentem analogowych układów scalonych i mieszanych.

Runic, z siedzibą w Wuxi w Chinach, jest projektantem i producentem analogowych oraz mieszanych układów scalonych ogólnego przeznaczenia i wysokiej wydajności. Firma działa za pośrednictwem swoich zakładów produkcyjnych i montażowych, które są certyfikowane zgodnie z normami ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz IATF 16949:2016 dla produktów motoryzacyjnych.

Portfolio produktów chińskiej firmy obejmuje wzmacniacze operacyjne, komparatory, przełączniki analogowe, konwertery danych, przesuwniki poziomów, układy logiczne, układy odniesienia napięcia, układy mocy, takie jak LDO, DC / DC i inne. 

Alantys stwierdza w komunikacie prasowym, że "ten producent zaoferuje prawdziwą i silną alternatywę dla Analog Devices, Texas Instruments lub STMicroelectronics, z konkurencyjnym czasem realizacji i polityką cenową".


reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama