reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© XTPL
Przemysł elektroniczny |

XTPL z kolejną umową w USA

Na początku października polska spółka podpisała niewyłączną umowę dystrybucyjną swoich rozwiązań technologicznych w USA. W czwartek, 5 października, firma poinformowała o podpisaniu kolejnego kontraktu tego typu.

5 października XTPL zawarł umowę niewyłącznej dystrybucji rozwiązań technologicznych z Ontos Equipment System INC. siedzibą w USA.

Zgodnie z umową, Ontos Equipment System INC. pełnić będzie rolę dystrybutora rozwiązań technologicznych XTPL głównie na terenie Ameryki Północnej.

Zawarta współpraca ma na celu wsparcie XTPL w znalezieniu coraz szerszych zastosowań dla technologii oraz produktów polskiej spółki w korporacjach technologicznych oraz centrach B+R i jednostkach naukowych. Jak zaznaczono w raporcie, współpraca będzie się koncentrowała na wprowadzaniu rozwiązań technologicznych XTPL w obszarze technologii półprzewodnikowej, w szczególności w obszarze tzw. zaawansowanego mikromontażu oraz wiązania hybrydowego.

Ontos Equipment System INC. ma siedzibę w Chester w stanie New Hampshire na wschodnim wybrzeżu USA. Jest producentem nowatorskich urządzeń do aktywacji powierzchni za pomocą plazmy w temperaturze pokojowej. XTPL podkreśla, że zastosowanie produktów firmy Ontos ma szczególne zastosowanie w prototypowaniu, jak również produkcji zaawansowanych układów scalonych. 

„W ramach nawiązanej współpracy firma Ontos ma promować rozwiązanie XTPL wśród swoich obecnych klientów jako rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów i skrócenie czasu prototypowania jak i produkcji małoskalowej zaawansowanych układów scalonych, oraz do nowych klientów produkty XTPL i Ontos jako komplementarne rozwiazanie do wykonania niezawodnych połączeń elektrycznych w półprzewodnikach” – napisano w raporcie spółki.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama