reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© HIPA
Przemysł elektroniczny |

Austriacki dostawca elektroniki inwestuje na Węgrzech

Firma Melecs GmbH zainaugurowała nową halę produkcyjną w Győr, świętując zakończoną sukcesem inwestycję o wartości 12 mln euro.

Węgierski zakład produkcyjny Melecs GmbH w mieście Győr został założony w 2010 roku. Od tamtej pory świadczył usługi rozwojowe i produkcyjne dla międzynarodowych partnerów firmy w zakresie elektronicznych systemów sterowania dla elektroniki domowej, samochodów osobowych i różnych rozwiązań przemysłowych.

Inwestycja o wartości 12 milionów euro objęła nie tylko rozszerzenie obszaru produkcyjnego i mocy produkcyjnych, ale również tworzenie nowych produktów i rozwój infrastruktury związanej z produkcją. W rezultacie – jak podaje HIPA – powstanie 120 nowych miejsc pracy.

Dzięki rozbudowie zakład Melecs GmbH w Győr zyskał 1 800 m2 – obecnie ma więc 4 200 m2 powierzchni produkcyjnej. W związku z rozbudową i zwiększeniem produkcji, austriacka firma zakupiła i zainstalowała również nowy sprzęt i linie produkcyjne, odnowiła zaplecze socjalne i części wspólne. O 30% powiększono też magazyn.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama