reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq
Biznes |

Evertiq Expo wypływa na nieznane wody

Bonjour France, nous sommes là! 8 lutego 2024 roku Evertiq otworzy drzwi do swoich pierwszych w historii targów na francuskiej ziemi – w technopolii Sophia Antipolis.

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Evertiq Expo to jednodniowe targi organizowane przez Evertiq w kilku krajach Europy - Szwecji, Polsce, Finlandii i Niemczech. W tym roku dodaliśmy do naszego portfolio jeszcze jeden kraj, Francję. Najnowsze wydarzenie Evertiqa odbędzie się w 2024 roku w południowej Francji - w Mandelieu Congress Expo Centre, zlokalizowanym w samym sercu pierwszego w Europie centrum nauki i technologii, technopolii Sophia Antipolis.

Ale dlaczego właśnie Sophia Antipolis? Cóż, park technologiczny mieści ponad 2 500 znanych firm, wśród których wymienić można choćby Thales, Alcatel, Orange, czy Air France. W parku reprezentowane są takie branże jak elektronika, informatyka, telekomunikacja, farmakologia i biotechnologia.

Dzięki koncepcji Expo, Evertiq chce zebrać przedstawicieli szeroko rozumianej branży elektronicznej w jednym miejscu. Taki format targów zapewnia Wystawcom i Odwiedzającym możliwość nawiązania cennych kontaktów, wymiany doświadczeń, a także podpisania nowych kontraktów. Rejestracja jest już otwarta!

"Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwością zorganizowania Evertiq Expo na południu Francji" – mówi Irma Björsell, CEO Evertiq AB. "Nasze dotychczasowe wydarzenia w Polsce, Niemczech, Szwecji i Finlandii cieszyły się ogromną popularnością, jesteśmy więc przekonani, że nasze francuskie wydarzenie będzie wyjątkową i angażującą okazją dla wystawców, by poznać nowych klientów, nawiązać kontakty i stworzyć nowe możliwości biznesowe".

We francuskim przemyśle elektronicznym panuje obecnie duże ożywienie. Krajowy przemysł elektroniczny wciąż się rozwija i ma wiele mocnych stron, które umożliwiają dalszy, dynamiczny wzrost.

W październiku 2021 roku ogłoszono program "Electronique 2030", będący częścią planu inwestycyjnego "Francja 2030”, który ma na celu utrzymanie wiodącej pozycji Francji i sprostanie obecnym oraz przyszłym wyzwaniom w dziedzinie elektroniki – od badań wstępnych po zastosowania. Ponad 5 miliardów euro bezpośredniej pomocy ma zostać przeznaczonych na program Électronique 2030, ponieważ Francja chce dalej stymulować rozwój i industrializację technologii elektronicznych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama