reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Zaptec
Przemysł elektroniczny |

Zaptec podwaja moce produkcyjne

Nowy zakład produkcyjny firmy Zaptec w Niemczech jest już gotowy do produkcji na pełną skalę. Ma on odegrać kluczową rolę w realizacji celu firmy, jakim jest zaspokojenie popytu na ładowarki do pojazdów elektrycznych.

"Nasze potencjalne moce produkcyjne podwoiły się w porównaniu z produkcją w drugim kwartale" – mówi Axel Philipson, dyrektor generalny Zaptec Sweden, w komunikacie prasowym.

To posunięcie jest jednoznaczną odpowiedzią firmy na znaczący wzrost popytu na domową ładowarkę Zaptec Go, a zarazem stanowi istotną część strategii rozwoju.

"Rekordowy wzrost, którego obecnie doświadczamy, wynika z naszej zdolności dostosowywania się do trudnych warunków rynkowych. Dostarczamy, ponieważ trzymamy się naszej strategii zapewniania jakości i bezpieczeństwa, i z satysfakcją ogłaszamy, że nasza produkcja w Niemczech działa teraz na pełnych obrotach" – mówi dalej Axel Philipson.

Strategiczna decyzja o ustanowieniu produkcji z Sanmina w Niemczech miała na celu optymalizację czasu dostaw na wszystkie rynki Zaptecu. Dzięki centralnej lokalizacji w Europie, produkcja w Niemczech pozwala firmie jeszcze efektywniej obsługiwać klientów na całym Starym Kontynencie. Zapiec podkreśla, że dzięki tej lokalizacji dostawy produktów firmy do klientów w Europie będą odbywały się jeszcze szybciej, a dodatkową korzyścią będzie redukcja emisji CO2.

"Produkcja i dostawy do oraz z krajów UE są głównym powodem skrócenia czasu wysyłki. Z niecierpliwością czekamy teraz na skalowalną produkcję z firmą o globalnym doświadczeniu. Wdrożenie przebiegło tej wiosny zgodnie z planem i jest oczywiste, że Sanmina jest profesjonalnym i doświadczonym dostawcą o niemieckiej precyzji" – podsumowuje Philipson.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama