reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Photonics Systems Gmbh
Przemysł elektroniczny |

Trzy niemieckie firmy łączą siły

L-TRIS, InnoLas i PROAUT połączyły się, tworząc nową firmę Photonics Systems Gmbh. Fuzja, która wejdzie w życie ze skutkiem natychmiastowym, ma na celu połączenie mocnych stron i wiedzy specjalistycznej tych trzech firm.

"Rozumiemy, że ostatnie kilka lat było dla wszystkich wyzwaniem ze względu na globalną pandemię, napięcia geopolityczne i niepewność gospodarczą. Doceniamy lojalność i zaufanie nam w tych trudnych czasach. Wierzymy, że ta fuzja pozwoli nam lepiej zaspokoić Państwa potrzeby i pomóc w przezwyciężeniu nadchodzących wyzwań" – piszą firmy w komunikacie prasowym.

W wyniku tej fuzji Photonics Systems GmbH będzie prawnym następcą L-TRIS, InnoLas Solutions i PROAUT. Oznacza to, że wszystkie umowy, porozumienia, gwarancje i zobowiązania z tymi firmami pozostaną ważne i niezmienione.

Jednocześnie Lutz Aschke dołączy do Photonics Systems Gmbh jako nowy dyrektor generalny. Oficjalnie obejmie tę funkcję 16 października 2023 r. i będzie kierował firmą wraz z COO/CFO Heinzem Verfürthem. Lutz Aschke wnosi doświadczenie i wiedzę z branży technologii laserowej. 

Eckhard Schäfer pozostanie w firmie jako starszy wiceprezes ds. sprzedaży w Azji i będzie nadal pełnił nadzór nad działalnością i ekspansją w tym regionie.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1