reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SmartRep
Przemysł elektroniczny |

Niemcy: przejęcie SmartRep

KAMIC Group nabył wszystkie udziały w niemieckim SmartRep GmbH za pośrednictwem swojej spółki zależnej, Sincotron Holding AB. Sprzedającymi są dyrektorzy zarządzający w SmartRep GmbH - Rudolf Niebling i Andreas Keller.

SmartRep został założony w 2004 roku przez Rudolfa Nieblinga i jest obecnie jednym z wiodących dystrybutorów maszyn oraz materiałów eksploatacyjnych dla producentów elektroniki w regionie DACH. SmartRep reprezentuje wielu wiodących dostawców innowacyjnych maszyn, takich jak MODI, Koh Young, Europlacer, YJ LINK, Techvalley, LPKF czy PVA.

Przez te lata SmartRep wypracował sobie silną pozycję jako dostawcy w krajach DACH, a także zdobył dużą wiedzę na temat tego, jak najlepiej sprostać potrzebom klientów. Należy dodać, że w zakresie technologii produkcji niemiecka firma ma równie silną pozycję nie tylko w krajach skandynawskich i bałtyckich, ale również w Polsce.

Po zmianie właściciela cały zarząd SmartRep wciąż będzie pełnił swoje dotychczasowe funkcje.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości połączenia naszej firmy z Grupą KAMIC. Dzieląc się doświadczeniem, umiejętnościami i kontaktami, obie strony staną się jeszcze silniejsze i bardziej atrakcyjne dla producentów elektroniki na naszych różnych rynkach geograficznych" – mówią Rudolf Niebling i Andreas Keller.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 13 2024 16:53 V22.3.28-2