reklama
reklama
reklama
© Garo
Przemysł elektroniczny |

Nowy zakład Garo został otwarty w Szczecinie

Nowy zakład produkcyjny i logistyczny, który firma Garo wybudowała w Szczecinie, został oficjalnie otwarty, a przeniesiona tam produkcja już ruszyła.

Szwedzki Garo działa w Polsce od 1996 roku, tutejszy oddział zajmuje się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego oraz dystrybucją wybranych produktów firmy na rynku polskim. 

Budowa nowego obiektu Garo trwała od 2022 roku. Ukończono ją tuż przed latem tego roku i kolejno, zgodnie z harmonogramem, przenoszono tam operacje. Firma twierdzi, że inwestycja znacząco zwiększy możliwości obu jej obszarów biznesowych, ale przede wszystkim w ramach Garo E-mobility. 

Firma równolegle rozpoczęła proces zbycia istniejącego obiektu. 

"Rynek ładowania pojazdów elektrycznych w Europie znacząco rośnie, a globalne przejście na społeczeństwo wolne od paliw kopalnych przynosi korzyści Garo. Zwiększona liczba samochodów elektrycznych w Europie napędza potrzebę szybkiej rozbudowy infrastruktury ładowania w kontynencie poprzez produkty do ładowania samochodów elektrycznych w domach, miejscach publicznych i miejscach pracy. Nowy zakład produkcyjny i logistyczny umożliwia GARO zaspokojenie zwiększonego popytu i dalszy rozwój" – mówi Niklas Rönnäng, Business Area Manager Garo E-mobility.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-2