reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© foxconn
Przemysł elektroniczny |

Foxconn inwestuje 500 mln USD w Meksyku

Największy na świecie dostawca EMS twierdzi, że zainwestował ponad 500 milionów USD w stanie Chihuahua w Meksyku.

Hon Hai Technology Group, znane inaczej jako Foxconn, zawarł strategiczne partnerstwo z władzami stanu Chihuahua zawarły strategiczne partnerstwo, którego celem jest rozwój szkolenia talentów, wspieranie innowacyjnych technologii i promowanie zrównoważonego rozwoju energetycznego w meksykańskim stanie.
W tym celu Foxconn zainwestował w Chihuahua ponad pół miliarda USD. Partnerstwo ma koncentrować się na optymalizacji łańcuchów dostaw, poprawie infrastruktury i wspieraniu środowiska sprzyjającego wzrostowi i innowacjom.

"Foxconn jest zaangażowany w rozwijanie talentów obdarzonych wyjątkowymi umiejętnościami, aby sprostać wymaganiom rozwijającej się branży ICT i motoryzacyjnej. We współpracy ze stanem chcemy opracować programy szkoleniowe i inicjatywy, które wzmocnią siłę roboczą i pozycjonują Chihuahua jako centrum produkcji oparte na innowacjach" – pisze tajwańska firma w komunikacie prasowym.

Wraz z władzami stanu Chihuahua, Foxconn twierdzi, że dąży do zwiększenia efektywności energetycznej, zbadania odnawialnych źródeł energii i wspierania zrównoważonych rozwiązań energetycznych. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama