reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Teltonika Networks
Biznes |

Ważne partnerstwo biznesowe w Europie Środkowo-Wschodniej

Polska Grupa AB nawiązała współpracę z Teltonika Networks, litewskim producentem sprzętu IIoT o globalnym zasięgu. Na mocy zawartej umowy dystrybucyjnej Grupa AB będzie oferować rozwiązania Teltoniki Networks na rynku polskim, a także czeskim i słowackim, czytamy w komunikacie prasowym.

Nawiązana współpraca biznesowa rozpatrywana jest przez obie firmy jako szansa, a dla litewskiej firmy szczególnie na osiągnięcie efektownych wyników w kategorii przemysłowych urządzeń sieciowych do komunikacji IoT i M2M dla obszarów takich jak: Przemysł 4.0 i Automatyka, Inteligentne Miasta (Smart City) i Green Energy oraz Transport.

„Cieszymy się, że kolejna firma o globalnym zasięgu postawiła na Grupę AB. Teltonika Networks to przecież jeden z wiodących producentów urządzeń do łączności sieciowej na świecie, operujący w segmencie IoT oraz IIoT i działający w ponad 150 krajach. Jestem pewny, że współpraca zapewni firmie Teltonika dotarcie do nowych grup klientów, w kanałach, w których dotychczas jej produkty nie były dostępne” – mówił Zbigniew Mądry, COO i Wiceprezes Grupy AB.

Grupa AB podkreśla w komunikacie, że Teltonika Networks to szybko rozwijająca się firma technologiczna, produkująca profesjonalny sprzęt do łączności sieciowej, która oferuje routery, modemy, bramy sieciowe, przełączniki, w tym najnowsze, pracujące w sieciach 5G, anteny do technologii LTE, WiFi, Bluetooth, GNSS, w tym także anteny combo, adaptery, zasilacze (również na szynę DIN), kable oraz złącza.

„W Teltonika Networks budowanie zaufanych relacji biznesowych z najlepszymi na rynku jest niezbędne do osiągnięcia naszych celów. To współpraca z wiodącym dystrybutorem IT w Polsce, firmą AB S.A, jest niewątpliwie początkiem silnej i długotrwałej relacji w dążeniu do realizacji wspólnej wizji Teltonika na pozycji lidera na rynku. Z ekscytacją i pewnością siebie patrzę na to, gdzie zaprowadzi nas to partnerstwo” – tłumaczy Karolis Birgiolas, Head of Sales in Central Europe w Teltonika Networks.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2