reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Indie Semiconductor
Biznes |

indie Semiconductor rozszerza działalność w Niemczech

indie Semiconductor, innowator w dziedzinie rozwiązań Autotech, rozszerzył swoją działalność w Niemczech o laboratorium jakości zlokalizowane w centrum doskonałości inżynieryjnej firmy Dreźnie.

Nowe laboratorium jakości powiększa ofertę indie o najnowocześniejsze narzędzia i innowacyjne podejście technologiczne do kompleksowej diagnostyki, przyspieszonych testów elektrycznych, termoelektrycznych i obciążeniowych, a także analizy awarii – w tym technologii o najniższej geometrii – dla systemów na chipach (SoC) i rozwiązań systemowych w ofercie Indie.

"Ta ekspansja jest kolejnym krokiem naprzód w zaangażowaniu indie na rynku motoryzacyjnym i naszej strategii inwestycyjnej w celu zapewnienia najwyższej jakości wewnętrznego wsparcia technicznego dla naszych klientów oraz ciągłego podnoszenia jakości i niezawodności naszych produktów" – mówi Donald McClymont, współzałożyciel i dyrektor generalny indie. "Rozszerzenie naszej działalności w Niemczech odgrywa ważną rolę w naszej misji zapewnienia lokalnych ekspertów w kraju i regionie znanym z doskonałości w branży motoryzacyjnej".

Centrum inżynieryjne w Dreźnie, które formalnie otwarto w lipcu 2022 r., jest jednym z kilku europejskich obiektów indie, które zapewniają lokalne wsparcie techniczne dla producentów OEM i klientów motoryzacyjnych Tier 1 w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

"Przyspieszenie sukcesu indie w regionie EMEA doprowadziło do rozbudowy naszego laboratorium jakości i umożliwi światowej klasy wsparcie techniczne dla naszych lokalnych klientów z branży motoryzacyjnej" – dodaje Brendan McKearney, wiceprezes indie ds. sprzedaży i rozwoju biznesu w regionie EMEA. "Ta znacząca inwestycja indie potwierdza nasze silne zaangażowanie w spełnianie rygorystycznych potrzeb rynku motoryzacyjnego i naszych regionalnych klientów".


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2