reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Scanfil
Przemysł elektroniczny |

Christophe Sut nowym CEO w Scanfilu

Christophe Sut oficjalnie rozpoczyna swoją nową funkcję jako CEO Scanfil, gdy obecny CEO, Petteri Jokitalo, przekazuje mu obowiązki.

"Jestem wdzięczny i dumny, że mogę przyjąć obowiązki CEO Scanfil. Chcę podziękować Petteriemu za jego udaną pracę dla Scanfil. Firma ta stała się jednym z największych w Europie dostawców usług w zakresie elektronicznej produkcji, a Scanfil jest znany jako udany, elastyczny i wiarygodny partner produkcyjny, którego głównym celem są klienci, jakość i efektywne operacje. Na tej podstawie, dobrze jest rozpocząć budowę przyszłości razem z innymi pracownikami Scanfili", powiedział Christophe Sut w oświadczeniu prasowym.

Przed dołączeniem do Scanfil, Christophe Sut pracował jako Prezes ds. Rozwiązań Produkcyjnych w Sandvik Group. Posiada on obszerną, ponad dwunastoletnią wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwoju biznesu, sprzedaży i marketingu w środowisku B2B.

"Współpraca z Christophe rozpoczęła się niezwykle dobrze. Pod jego kierownictwem kontynuujemy w kierunku kolejnej fali wzrostu, zyskowności i internacjonalizacji", dodaje Harri Takanen, Przewodniczący Rady Nadzorczej. "Chciałbym serdecznie przywitać Christophe'a i podziękować Petteriemu za jego piętnastoletnią pracę w Scanfil: pod jego kierownictwem firma zanotowała ogromny skok wzrostu i stworzyła fundamenty dla obecnego Scanfila".

Odejście CEO, Petteri Jokitalo, będzie kontynuować pracę jako doradca Rady Nadzorczej do końca 2023 roku.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-1
reklama
reklama