reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© GG Group
Przemysł elektroniczny |

GG zakłada centrum rozwoju i usług w Gliwicach na Górnym Śląsku

GG decyduje się otworzyć własne centrum usług i rozwoju po kilku latach zaangażowania w regionie

Firma GG, działający globalnie producent zaawansowanych technicznie przewodów i wiązek do zastosowań motoryzacyjnych i przemysłowych od 2010 roku rozszerzamy swoją działalność. Koncentruje się na rozwijających się obszarach przemysłu motoryzacyjnego, w szczególności na e-mobilności, autonomicznej jeździe i cyfryzacji przemysłu.

Jak firma podaje w swoim oświadczeniu PR, nowe Centrum Rozwoju i Usług ma na celu wzmocnienie jej  kompetencji technicznej i zwiększy wydajność operacyjną w zakresie technicznego wsparcia klienta i usług, również w języku niemieckim i angielskim.

"Dzięki nowo utworzonym zdolnościom rozwojowym w Gliwicach w Polsce zaspokajamy wyraźne zapotrzebowanie klientów na dodatkowe, zaawansowane technologicznie usługi rozwojowe" mówi Volker Clemens, wiceprezes ds. rozwoju technicznego w GG Group. "Ten strategiczny krok pozwoli nam zbudować kolejną doskonałą lokalną sieć talentów, zapewniając zróżnicowaną i zwinną kulturę pracy i z pewnością wzmocni naszą konkurencyjność".

W ciągu najbliższych tygodni wszystkie szczegóły organizacyjne zostaną sfinalizowane, aby umożliwić rozpoczęcie działalności w październiku.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama