reklama
reklama
reklama
reklama
© Kitron
Przemysł elektroniczny |

Kitron rozszerza działalność o nową placówkę w Azji

Dostawca usług z zakresu kontraktowej produkcji elektroniki Kitron ujawnił, że rozszerza swoją działalność na rynku Azji i Pacyfiku o nową lokalizację w południowej Malezji, w rejonie Johor Bahru.

W aktualizacji na LinkedIn firmy, Kitron stwierdza, że Malezja została wybrana po dokładnej analizie jako najbliższa rozwojowi i możliwościom Chin w zakresie usług produkcji elektroniki.

"W rzeczywistości [Malezja] ma strategiczną lokalizację i centrum logistyczne na najbardziej ruchliwym szlaku żeglugowym oraz w centrum Indo-Pacyfiku, obszaru napędzającego wzrost globalnej gospodarki. Co więcej, ma zorientowane na biznes środowisko i rząd, dobrze rozwiniętą infrastrukturę i doświadczony ekosystem EMS" - pisze firma w aktualizacji.

Nowa lokalizacja zostanie utworzona przy wsparciu i współpracy Kitron China, aby skopiować istniejące procesy i sprzęt w celu zapewnienia płynnego startu. Kitron stwierdza ponadto, że konserwacja i konfiguracja sprzętu będą identyczne.

Instalacje urządzeń mają zostać ukończone pod koniec tego roku, a produkcja seryjna ma rozpocząć się na początku przyszłego roku.

Evertiq skontaktował się z Kitron w celu uzyskania dodatkowych informacji.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2