reklama
reklama
reklama
reklama
© Polana Bikes
Przemysł elektroniczny |

80 000 polskich e-rowerów rocznie?

Polana Bikes chce produkować 80 000 e-rowerów rocznie, gdy tylko jego zakład produkcyjny zostanie w pełni uruchomiony, podaje portal Bike Europe.

Bike Europe pisze, Polska zyskuje na znaczeniu dla producentów rowerów elektrycznych, a na horyzoncie widać już nową fabrykę. Przyjrzyjmy się zatem Polana Bikes, które ma ambitne plany produkcji 80 000 e-rowerów rocznie.

Polana Bikes to NKI NKI Technologies, polska spółka córka Ngai Kwong International Ltd. światowej klasy dostawcy rozwiązań OEM dla rynku automotive, a także producenta obsługującego inżynierię i produkcję wielu międzynarodowych, znanych marek małego AGD. Zakład zlokalizowany jest w parku logistycznym w Mysłowicach, gdzie wykorzystywany jest sprzęt takich firm jak Holland Mechanics i Marchetti.

„W Polana Bikes nie tylko produkujemy rowery – tworzymy doświadczenia, napędzamy bardziej ekologiczną przyszłość i wspieramy globalną społeczność rowerzystów. Idąc naprzód, pozostajemy wierni naszym podstawowym zasadom innowacyjności, jakości i pasji do jazdy na rowerze” – pisze Polana Bikes na swojej stronie internetowej.

Na LinkedInie możemy przeczytać w opisie firmy, że Polana Bikes jest firmą założoną w 2023 roku i zatrudniającą między 51 a 200 pracowników. W opublikowanym w social mediach możemy znaleźć ogłoszenia o prace, w których napisano:

„Zwracając naszą strategiczną uwagę ku rynkowi rowerowemu oraz w związku z otwarciem nowej jednostki produkcyjnej w Polsce (Polana Bikes) firma NKI Technologies poszukuje specjalistów z branży oraz entuzjastów rowerowych do dołączenia do naszego zespołu.”


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2