reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© FAULHABER Group
Przemysł elektroniczny |

Faulhaber rozbudowuje się w Rumunii

Wraz z rozbudową zakładu produkcyjnego w Jimbolia w Rumunii, Grupa Faulhaber podejmuje znaczący krok w celu zwiększenia swojej konkurencyjności na rynku, a jednocześnie zaspokojenia rosnącego popytu na swoje produkty.

Faulhaber Motors Romania S.R.L działa w Rumunii od 2005 roku. Obecnie firma zatrudnia tam około 170 pracowników i dysponuje 2 850 m2 powierzchni produkcyjnej w miejscowości Jimbolia, położonej w Banacie, na zachodzie Rumunii.

Aby zapewnić konkurencyjność Grupy Faulhaber w perspektywie długoterminowej, firma zdecydowała się na rozbudowę swojego rumuńskiego zakładu. Innym, bardzo ważnym powodem była również decyzja o przeniesieniu tam nowych projektów.

Zakład w Jambolii zostanie rozbudowany o 5 000 m2, z czego 3 800 m2 ma zostać przeznaczone na produkcję, a pozostała powierzchnia zostanie zagospodarowana na potrzeby magazynowe i administracyjne.  

Firma podaje w komunikacie prasowym, że nowy budynek zapewni szeroki zakres możliwości produkcyjnych. Oprócz modułów do silników, lokalizacja będzie również produkować silniki i gotowe produkty, które są wykorzystywane w różnych branżach, takich jak medycyna, lotnictwo i automatyka. Co więcej, w planach jest również rozpoczęcie produkcji innych produktów, co ma na celu wyjście naprzeciw zmieniającym się potrzebom klientów. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama