reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Siemens
Przemysł elektroniczny |

Lishen Battery stawia na Siemens Xcelerator

Siemens Digital Industries Software ogłosił podpisanie strategicznej umowy o współpracy z Tianjin Lishen Battery Joint-Stock Co, Ltd, firmą specjalizującą się w badaniach, rozwoju i produkcji akumulatorów litowo-jonowych.

Umowa jest kluczowym kamieniem milowym w cyfrowej transformacji Lishen Battery. Zarówno Siemens Digital Industries Software, jak i Lishen Battery są zaangażowane w rozwój globalnego przemysłu akumulatorowego.

"Strategiczna współpraca z Siemensem pozwoli wykorzystać potencjał cyfryzacji do zrewolucjonizowania systemu zarządzania firmą i będzie motorem napędowym naszych dążeń do wysokiej jakości rozwoju" - ocenił Tong Laiming, sekretarz komitetu partii i prezes Lishen Battery, w komunikacie prasowym

W ramach współpracy Lishen Battery wykorzysta oprogramowanie Opcenter z portfolio oprogramowania Siemens Xcelerator do utworzenia centrum technologicznego dla Lishen. Dedykowany obiekt będzie wyposażony w zaawansowane funkcje zapewniające pełną identyfikowalność danych i łączność w całym procesie badań i rozwoju produktu oraz procesu produkcyjnego.

"Kluczem do poprawy konkurencyjności przemysłu wytwórczego jest daleko idąca integracja z technologią cyfrową. Dlatego jesteśmy zaszczyceni, że firma Lishen Battery wybrała Siemens Xcelerator" - powiedział Leo Liang, starszy wiceprezes i dyrektor zarządzający na Chiny w Siemens Digital Industries Software, w komunikacie prasowym


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama