reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Borgwarner
Przemysł elektroniczny |

BorgWarner podpisał umowę z chińskim producentem OEM

BorgWarner ogłosił, że dostarczy swój nowy zintegrowany moduł napędowy (iDM) wiodącemu chińskiemu producentowi OEM do pojazdów hybrydowych.

Innowacyjna technologia optymalizuje ogólne wrażenia z jazdy hybrydowej dzięki zwiększonej wydajności. Oczekuje się, że produkcja rozpocznie się w drugim kwartale 2024 roku.

"iDM BorgWarner charakteryzuje się wysokim poziomem integracji i doskonałymi wartościami wydajności. Cieszymy się, że możemy wzmocnić nasze partnerstwo z tym wiodącym chińskim producentem OEM dzięki najnowszej umowie. Wspólnie chcemy wykorzystać nowe możliwości w sektorze pojazdów elektrycznych i napędzać stały rozwój chińskiego przemysłu motoryzacyjnego" – mówił dr Stefan Demmerle, prezes i dyrektor generalny BorgWarner PowerDrive Systems, w komunikacie prasowym.

W związku z tym iDM składa się z dwóch falowników, dwóch silników elektrycznych i skrzyni biegów w kompaktowej konstrukcji, która zmniejsza koszty. W tym przypadku podwójne falowniki dynamicznie sterują dwoma silnikami elektrycznymi w zależności od warunków pracy pojazdu, aby uzyskać bardziej dynamiczny i wydajny napęd. Jako kluczowe elementy systemu hybrydowego, zaimplementowano w nich różne tryby pracy, aby pomóc pojazdowi kontrolować napęd i odzyskiwanie energii oraz zwiększyć wydajność.

BorgWarner planuje produkować iDM w swoim zakładzie w chińskim mieście Wuhan. 


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2