reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Detection
Przemysł elektroniczny |

Chińska firma przenosi się do nowej siedziby w Europie

Detection Technology, specjalizujące się w rozwiązaniach z zakresu detektorów rentgenowskich, przenosi się do swojej nowej siedziby zlokalizowanej w kampusie Technopolis Linnanmaa w Oulu w Finaldnii. Decyzja o przenosinach była podyktowana potrzebą lepszej obsługi globalnych klientów firmy.

Firma twierdzi, że nowa lokalizacja rozszerzy jej europejskie możliwości produkcyjne i zapewni szybszą dostawę dla klientów spoza Azji, a także umożliwi obniżenie kosztów związanych z amerykańskimi taryfami celnymi. Produkcja w nowej lokalizacji rozpocznie się na początku 2024 roku.

"Wierzymy, że to strategicznie ważne posunięcie uczyni nas bardziej konkurencyjnymi w skali globalnej. Warto zauważyć, że jest to ważne również z punktu widzenia ograniczania ryzyka. Produkcja w Oulu będzie modułowa i łatwo skalowalna w zależności od popytu. Rozszerzenie produkcji w Oulu nie będzie miało bezpośredniego wpływu na możliwości produkcyjne w innych naszych zakładach" – powiedział Hannu Martola, prezes i dyrektor generalny Detection Technology, w komunikacie prasowym.

Detection Technology posiada zakłady produkcyjne w Pekinie i Wuxi w Chinach. Prowadzi również małoseryjną produkcję detektorów płaskich w Szanghaju oraz linii produktów wieloenergetycznych (ME) w Grenoble we Francji. Pod koniec 2022 r. firma ogłosiła, że rozszerzy swoją produkcję w Finlandii.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1