reklama
© TT electronics
Przemysł elektroniczny |

Ekspansja TT Electronics w Meksyku i Malezji

Firma TT Electronics z siedzibą w Wielkiej Brytanii potwierdziła, że otworzy nowy zakład produkcyjny w Mexicali w Meksyku i rozbuduje swój istniejący zakład w Kuantan w Malezji.

TT produkuje czujniki, rozwiązania do zarządzania energią i łączności dla szybko rozwijających się rynków, w tym opieki zdrowotnej, lotnictwa, obrony, elektryfikacji i automatyzacji. To nowe ogłoszenie potwierdza plany znaczącej ekspansji firmy na rynkach Ameryki Północnej oraz Azji i Pacyfiku. Warto zaznaczyć, że TT Electronics swoje zakłady projektowe i produkcyjne miała do tej pory w Wielkiej Brytanii i Szwecji.

Nowy zakład w Mexicali o powierzchni 75 000 stóp kwadratowych będzie zatrudniał około 250 osób i będzie mógł pomieścić do sześciu zautomatyzowanych linii SMT. Będzie skoncentrowany na w pełni zintegrowanych rozwiązaniach w zakresie produkcji elektroniki, w tym montażu PCB, integracji systemów i testowaniu. TT spodziewa się, że zakład zostanie uruchomiony na początku 2024 roku.

Z kolei rozbudowa zakładu Kuantan w Malezji o powierzchni 26 000 stóp kwadratowych ma objąć instalację nowej, szybkiej linii SMT w celu zaspokojenia popytu klientów i zwiększenia mocy produkcyjnych. Zakład dostarcza obecnie pierwsze systemy artykułów dla branży opieki zdrowotnej i sprzętu półprzewodnikowego.

"Jako strategiczny partner produkcyjny, zbudowaliśmy solidną reputację dzięki dostarczaniu elastycznych rozwiązań i doskonałej obsłudze klienta" – powiedział Michael Leahan, dyrektor operacyjny TT Electronics, w komunikacie prasowym. "Nadal inwestujemy w nasze globalne zakłady i zasoby łańcucha dostaw, aby bezpośrednio wspierać rozwój klientów i cieszymy się, że możemy ogłosić znaczną ekspansję naszego oddziału GMS".


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1