reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 10 listopada 2008

Rimaster otworzył swój zakład w Czechach

Szwedzki dostawca usług kontraktowych, w ofercie którego znajduje się produkcja elektryczna, elektroniczna oraz mechaniczna, oficjalnie otworzył swój zakład w Czechach. Rimaster AB posiada również zakład w Czaplinku w Polsce, gdzie zatrudnia 260 osób.
Rimaster oficjalnie otworzył swój zakład w Louny (50 km od Pragi) 4 listopada 2008. Zakład będzie specjalizował się w produkcji na rynek kolejowy, w tym w szczególności w produkcji wiązek i innego osprzętu elektrycznego.

Rimaster zainwestował w zakład w Czechach, aby sprostać rosnącemu popytowi ze strony dywizji kolejowej koncernu Siemens. Zakład w Louny początkowo będzie zatrudniał 50 osób. W wypowiedzi przedstawiciela Rimaster podkreślono, iż rynek kolejowy będzie się wciąż rozwijał, co stwarza firmie możliwości dalszej ekspansji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2