reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© onsemi
Przemysł elektroniczny |

onsemi zabezpiecza umowy o wartości 1,95 mld USD

Założona w 1999 roku amerykańska firma ogłosiła, że zabezpieczyła 1,95 mld USD w długoterminowych umowach na dostawy (LTSA) swoich inteligentnych technologii zasilania dla wiodących, światowych producentów falowników słonecznych.

Podpisanie umów o wartości 1,95 mld USD wynosi onsemi jako dostawcę półprzewodników mocy numer jeden na tym szybko rozwijającym się rynku.

Onsemi twierdzi, że na tę pozycję wyniosła ją jej oferta najwyższej jakości technologii matryc oraz zoptymalizowane i dostosowane do potrzeb klienta projektowanie i pakowanie modułów, a także umożliwienie dostawcom inwerterów solarnych konkurowanie pod względem czasu wprowadzenia produktu na rynek, rozwoju produktu, odporności dostaw i solidnego zapewnienia jakości. Dzięki tym korzyściom, firma podpisała umowy LTSA z ośmioma z dziesięciu największych dostawców inwerterów solarnych.

"Energia słoneczna stała się jednym z najszybciej rozwijających się rynków i oferuje najbardziej konkurencyjne cenowo źródło dla wielkoskalowych instalacji energii odnawialnej" – powiedział Asif Jakwani, starszy wiceprezes i dyrektor generalny, Advanced Power Division, Power Solutions Group, onsemi, w komunikacie prasowym. "Dzięki inteligentnym technologiom zasilania onsemi, klienci mogą osiągnąć większą wydajność i gęstość mocy, aby uchwycić i zaoszczędzić jak najwięcej energii ze słońca, aby przyspieszyć naszą wspólną misję na rzecz bardziej zrównoważonej przyszłości".


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama