reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Zurad
Przemysł elektroniczny |

Polskie spółki z nowoczesną bazą laboratoryjno-produkcyjną

Milton Essex SA i Zurad Sp. z o.o. zacieśniają współpracę. Na terenie zakładu technologicznej Spółki ZURAD Sp. z o.o. wchodzącej w skład Polskiej Grupy Zbrojeniowej na mocy porozumienia techniczno-produkcyjnego z Milton Essex SA powstało nowoczesne zaplecze laboratoryjno-produkcyjne zaawansowanej optoelektroniki, przeznaczone do seryjnego wytwarzania multispektralnych głowic skanujących – napisano w komunikacie.

Dzięki nowemu zapleczu, produkowane będą głowice, które znajdą zastosowanie w systemach medycznych Milton Essex SA,  w tym – jak zaznaczono - w najnowszych urządzeniach diagnostycznych SkinSens ze sztuczną inteligencją ScanLogic, a także oraz w automatycznych bramkach biometrycznych FaceCOV w wersji ActiveScan.

Ze specyfikacji wynika, że obiekt wyposażony jest autonomiczne systemy utrzymania jakości powietrza, co ma pozwolić na produkcję oraz testowanie zaawansowanych systemów optoelektronicznych i mechatronicznych; a także w specjalistyczne stanowiska pomiarowe, które umożliwiają przeprowadzanie kontroli jakości tych systemów.

Obiekt ma modularną strukturę, co umożliwia elastyczną i szybką rozbudowę. 


reklama
Załaduj więcej newsów
April 15 2024 11:45 V22.4.27-2
reklama
reklama