reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LAE Engineering GmbH
Przemysł elektroniczny |

Etteplan przejmuje LAE Engineering GmbH

Etteplan rozszerza swoją obecność na rynku niemieckim poprzez przejęcie LAE Engineering GmbH, firmy inżynieryjnej zajmującej się technologią automatyzacji, której siedziba znajduje się właśnie w Niemczech.

LAE Engineering specjalizuje się w planowaniu elektrotechnicznym, wytwarzaniu energii, automatyce budynkowej i przemysłowej, a także systemach zarządzania informacją i informatyce przemysłowej.

"Etteplan jest bardzo szczęśliwe, mogąc powitać LAE Engineering jako część naszej niemieckiej i globalnej działalności. LAE Engineering zbudowało silną reputację w ciągu trzydziestu lat swojego istnienia, koncentrując się na klientach, jakości i technologii, kierowanej przez doświadczony zespół około 70 pracowników. Jest to ważne przejęcie dla Etteplan, ponieważ jeszcze bardziej wzmacnia naszą obecność na rynku niemieckim. Dodając LAE do naszej struktury operacyjnej, będziemy mogli obsługiwać naszych klientów w Niemczech i poza nimi na znacznie szerszą skalę, wzbogacając naszą ofertę na przykład o automatykę budynkową", mówi Juha Näkki, prezes i dyrektor generalny Etteplan w komunikacie prasowym.

Wraz z przejęciem LAE Engineering GmbH, Etteplan kontynuuje strategię międzynarodowej ekspansji. Po przejęciu Etteplan zatrudnia teraz ponad 500 osób w Niemczech w 15 różnych lokalizacjach. 

"Ta transakcja stanowi ważny kamień milowy w dotychczasowej, jakże udanej podróży LAE Engineering i cieszę się, że jesteśmy teraz częścią Etteplan. Etteplan podziela wiele z tych samych kluczowych czynników sukcesu, co LAE, z wizją współpracy, zintegrowanej ekspertyzy, pasją do obsługi klientów i silnym naciskiem na innowacyjne rozwiązania", mówi Werner Rensch, dyrektor zarządzający LAE Engineering.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1