reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Incap
Biznes |

Incap mianował dyrektora zarządzającego w USA

Po przejęciu Pennatronics, Incap Corporation podjęło decyzję o awansowaniu Davida Spehara na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Incap Electronics US, który ma 17-letnie doświadczenie w Pennatronics jako dyrektor generalny i wiceprezes ds. operacyjnych w fabryce firmy pod Pittsburghiem w Pensylwanii.

3 lipca Evertiq pisał, że Incap przejmuje amerykańskiego dostawcę EMS. Ledwie dwa dni później fiński dostawca EMS ogłosił zamknięcie transakcji przejęcia Pennatronics Inc, firmy świadczącej usługi produkcji elektroniki w Pensylwanii w USA.  Jako że Pennatronics jest teraz w pełni własnością Incap Corporation, będzie nosić nazwę Incap Electronics US, Inc.

Teraz Incap Corporation podjęło decyzję o awansowaniu dotychczasowego dyrektora generalnego w Pennatronics - Davida Spehara na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Incap Electronics US. 

"Jesteśmy zachwyceni mianowaniem Davida Spehara na szefa naszych operacji w USA, ponieważ zdobył on wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy Pennatronics. Zgodnie z naszym modelem operacyjnym, Incap Electronics US będzie nadal działać jako wysoce niezależna jednostka w ramach Grupy, kierowana przez Davida, który jest bardzo doświadczonym menedżerem. Jesteśmy również dumni, że Incap Corporation rozszerzył swoją obecność geograficzną o przyczółek w Ameryce Północnej. Ekspansja na nowe segmenty rynku zdywersyfikowała naszą bazę klientów, umożliwiając nam rozszerzenie naszej oferty produktów dla obecnych i nowych klientów", mówi Otto Pukk, prezes i dyrektor generalny Incap Corporation, w komunikacie prasowym.

Zakład produkcyjny Incap Electronics US znajduje się w Pensylwanii i koncentruje się m.in. na wsparciu projektowym klientów, montażu płytek i testowaniu. Jednostka produkcyjna specjalizuje się w złożonych konstrukcjach i krótkich terminach realizacji. Incap Electronics US obsługuje różnorodne branże, w tym przemysł ciężki, zautomatyzowaną opiekę zdrowotną, nietradycyjne oprzyrządowanie motoryzacyjne, zautomatyzowane systemy sterowania i kontroli.

"Cieszymy się, że jesteśmy częścią rodziny Incap i mamy nadzieję przyczynić się do imponującego wzrostu firmy. Będziemy nadal koncentrować się na przekraczaniu oczekiwań naszych klientów dzięki synergii z międzynarodowym zespołem Incap na całym świecie", stwierdza David Spehar, dyrektor zarządzający Incap Electronics US, w komunikacie.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2