reklama
reklama
reklama
© DGTronik
Przemysł elektroniczny |

DGTronik z kolejną inwestycją

Niedawno Krzysztof Iżewski, założyciel, wieloletni Dyrektor Generalny, Członek Zarządu firmy DGTronik Sp. z o.o., w wywiadzie udzielonym Evertiqowi zdradził, że firma myśli o rozbudowie powierzchni produkcyjnej. I rzeczywiście, pod koniec czerwca pisaliśmy, że DGTronik zainwestował w swój Park Maszynowy i powiększył go o drukarkę lutowniczą od firmy ASMPT.

Specjalizująca się w montażu SMT i testowaniu elektroniki o wysokim stopniu upakowania elementów SMD i stosunkowo dużym udziale elementów THT i mechaniki firma ze Straszyna nie poprzestała na inwestycji w drukarkę lutowniczą. Teraz DGTronik poinformował, że wzbogaca swoją ofertę o opcję znakowania laserowego.

DGTronik, by móc rozszerzyć swoje portfolio, zakupił znakowarkę laserową Markcom Fiber SD, wyposażoną w precyzyjną głowicę skanującą GALVO, która umożliwia nadruk laserowy tabliczek znamionowych.

Firma zaznacza, że teraz będzie mogła również znakować elementy z metalu - nawet szlachetnego, z tworzyw sztucznych, a także z materiałów malowanych lub powlekanych. Zakupiona znakownica pozwala na szybkie, trwałe i powtarzalne znakowanie z możliwością modyfikacji i konfiguracji w dowolnej opcji.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-2