reklama
reklama
reklama
© SCHURTER
Biznes |

Schurter rozbudowuje zakład produkcyjny w Rumunii

Firma Schurter oficjalnie otworzyła rozbudowany zakład produkcyjny w Rumunii. Dzięki rozbudowie tamtejszego zakładu produkcyjnego firma zwiększa moce produkcyjne i wzmacnia obsługę klienta.

Rozbudowa zakładu w Rumunii rozpoczęła się w lutym 2022 r. symboliczną ceremonią wmurowania kamienia węgielnego. Projekt obejmował budowę trzeciego budynku, który został połączony z istniejącymi obiektami.

Pozwoliło to na zwiększenie powierzchni operacyjnej o 2000 metrów kwadratowych. Nowo uzyskana przestrzeń mieści zakłady produkcyjne EMC, najwyższej klasy infrastrukturę logistyczną oraz nowoczesne biura.

Wraz z ukończeniem rozbudowy zakładu, firma Schurter Electronic Components s.r.l. osiągnęła kamień milowy. Zakład produkcyjny jest teraz niezależny i posiada dział zakupów oraz własne centrum logistyczne. Rozwój ten doprowadził do zwiększenia liczby pracowników, których obecnie zatrudnionych jest ponad 300.

W komunikacie prasowym zarząd Schurtera podkreśla znaczenie ekspansji w Rumunii jako inwestycji w przyszłość firmy. Dzięki rozbudowanej tam fabryce, Schurter dobrze przygotował się na wyzwanie, jakim jest stale rozwijający się przemysł elektroniczny.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-1