reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Incap
Przemysł elektroniczny |

Zamówienia rosną, więc Incap rozbudowuje się na Słowacji

Incap Slovakia sfinalizował rozbudowę powierzchni produkcyjnej i użytkowej w fabryce w Namiestowie. Dzięki inwestycji zakład o powierzchni 5200 mkw zyskał kolejne 1200 mkw do dyspozycji.

Firma twierdzi, że ekspansja była konieczna, aby dostosować się do rosnącej ilości zamówień, czyli do zwiększającej się produkcji klientów. Według Miroslava Michalika, dyrektora zarządzającego Incap Slovakia, inwestycja obejmowała przekształcenie obecnej powierzchni magazynowej w fabryce w obszar produkcyjny oraz budowę nowego magazynu materiałów produkcyjnych. 

W komunikacie prasowym zaznaczono, że w ramach rozbudowy zmodernizowano również wejście do warsztatu produkcyjnego, a na czerwiec planowana jest jeszcze dodatkowa rozbudowa biura produkcyjnego.

"Cieszymy się, że możemy być częścią rozwoju biznesowego naszych klientów. Chcąc wspierać ich w najlepszy możliwy sposób, musimy zwiększyć nasze moce produkcyjne, aby móc oferować bardziej elastyczne i sprawne usługi" – mówi Miroslav Michalik. Dodał, że inwestycja zwiększy ogólną zdolność produkcyjną fabryki o ponad 50% w zakresie produkcji opakowań.

Fabryka Incap na Słowacji zatrudnia obecnie 250 pracowników, jednak już teraz firma rozpoczęła proces rekrutacji dodatkowego personelu. Zwiększenie zatrudnienia związane jest ze wzrostem liczby klientów, które Incap przewiduje na drugą połowę roku i w nadchodzących latach. 

Rozbudowa i nowy magazyn zostały zakończyły się miesiąc temu, w maju.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama