reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

Alba PCB wchodzi do Polski

Grupa Alba PCB ogłosiła, że rozszerza swoją działalność na Polskę. W ramach ekspansji otwiera nowe biuro sprzedaży, dzięki któremu chce zwiększyć obecność na strategicznym rynku. Na czele biura stanął Marcin Łyszkowicz.

Grupa Alba PCB pisze w aktualnościach, że kontynuuje realizację strategii rozwoju i wzmacniania swojej obecności na rynku międzynarodowym, dodając do sieci sprzedaży grupy nowy, ważny węzeł.

"Decyzja o zintensyfikowaniu udziału w ukierunkowanych imprezach targowych w Europie Wschodniej oraz sukces naszej globalnej wizji produktów i usług stworzyły sprzyjające warunki do uruchomienia nowego projektu ekspansji handlowej z dużymi perspektywami" – pisze Alba PCB. 

Nowe biuro w Warszawie ma pozwolić na większą koncentrację i bardziej ukierunkowaną obsługę klientów na rynku, który firma ocenia jako obiecujący. 

Na czele nowego biura stanął Marcin Łyszkowicz, którego Alba PCB ocenia jako doświadczonego, wysoko wykwalifikowanego profesjonalistę z doświadczeniem w świecie obwodów drukowanych.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2