reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay
Przemysł elektroniczny |

PEI-Genesis przejmuje czeską spółkę

PEI-Genesis, amerykański specjalista od projektowania i montażu niestandardowych rozwiązań w zakresie połączeń międzysystemowych, poinformował o przejęciu czeskiej spółki Bel Stewart s.r.o. – producenta i dostawcę systemów pasywnych w dziedzinie technologii połączeń danych i telekomunikacyjnych.

Amerykańska firma widzi w przejęciu szansę na lepsze zaspokojenie potrzeb szerszego grona klientów w zakresie pasywnych systemów połączeń międzysystemowych.

"Uważamy się za zaufanych doradców w branży, którzy koncentrują się na rozwiązywaniu problemów naszych klientów w zakresie połączeń międzysystemowych" – mówił w komunikacie prasowym Steven Fisher, President & CEO of PEI-Genesis. "To przejęcie zwiększa te możliwości, jeszcze bardziej zachęcając naszych klientów do współpracy z nami w zakresie szerszej gamy produktów i usług".

Bel Stewart s.r.o., od teraz znany jako PEI-Genesis, składa się z dwóch oddziałów, z których jeden działa jako dystrybutor innych produktów łączności, a drugi jako producent kabli miedzianych i światłowodowych obsługujących rynki końcowe, w tym telekomunikację, sieci, bankowość i administrację publiczną.

Czeski oddział PEI-Genesis s.r.o. będzie teraz kierowany przez Jonathana Parry'ego, Senior Vice President & MD Europe. Catherine Deswarte z PEI-Genesis s.r.o. pozostanie na stanowisku Dyrektora Zarządzającego, aby pomóc w rozwoju i integracji działalności z PEI-Genesis. 

PEI-Genesis zaznacza w komunikacie, że przejęcie nie wpłynie na dotychczasowych klientów, ani na realizację zamówień. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1