reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© MACOM
Biznes |

Macom tworzy europejskie centrum półprzewodników

Założone w 1950 roku Macom Technology Solutions Holdings sfinalizowało przejęcie kluczowych zakładów produkcyjnych, możliwości i technologii Ommic SAS. W przyszłości zakład, który znajduje się pod Paryżem w Limeil-Brévannes we Francji, stanie się podstawą nowo utworzonego europejskiego centrum półprzewodników Macom.

Twórca i producent urządzeń i komponentów półprzewodnikowych, radiowych, mikrofalowych i fal milimetrowych z siedzibą w Lovell w stanie Massachusetts kontynuuje europejską ekspansję. 

Dzięki nowemu, francuskiemu centrum Macom będzie mógł zaoferować swoim klientom monolityczne mikrofalowe układy scalone (MMIC) o wyższej częstotliwości z arsenku galu (GaAs) i azotku galu (GaN).

"Jesteśmy podekscytowani otwarciem Europejskiego Centrum Półprzewodników MACOM" – mówił w komunikacie prasowym Stephen G. Daly, prezes i dyrektor generalny Macom. "Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie wiedzy istniejącego zespołu w zakresie materiałoznawstwa, przetwarzania płytek półprzewodnikowych i projektowania MMIC na falach milimetrowych".


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama