reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Coci E-Motion
Przemysł elektroniczny |

Polski producent rowerów elektrycznych rozwija się

Założony w 2016 roku Coci E-Motion prężnie się rozwija. Zapotrzebowanie na rowery elektryczne rośnie, więc polski producent zainwestował w kolejny budynek i wynajął od Panattoni ponad 4 200 m kw. powierzchni magazynowej w ramach City Logistics Warsaw IV na Annopolu.

Coci E-Motion produkuje rowery dostosowane do potrzeb klientów, a także oferuje usługi montażu e-rowerów i modeli klasycznych dla klientów OEM oaz ODM. W Warszawie znajduje się fabryka polskiego producenta oraz główna siedziba, teraz na podwarszawski Annopolu będzie znajdował się również magazyn firmy.

Coci E-Motion w nowym obiekcie o powierzchni 4 260 m2 będzie składowało części do rowerów elektrycznych.

„Według prognoz udział elektrycznych jednośladów w całym rynku rowerowym w Polsce w 2026 r. osiągnie poziom 28%, a jego wartość wyniesie 2 mld zł. Panattoni dostarczając nowoczesne obiekty przemysłowe, tworzy platformę do rozwoju firm z branży elektromobilności – zarówno rowerowej, jak i samochodowej. Cieszymy się, że poszerzamy nasze portfolio o kolejnego innowacyjnego klienta, który napędza pozytywne zmiany” – mówi Karolina Przygoda, Senior Leasing Manager w Panattoni.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2