reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Borgwarner
Przemysł elektroniczny |

BorgWarner stworzy 280 nowych miejsc pracy w Meksyku

BorgWarner planuje zainwestować w kampusie Ramos Arizpe w stanie Coahuila, by produkować tam płyty chłodzące akumulatory dedykowane pojazdom elektrycznym nowej generacji.

Oczekuje się, że inwestycja przyniesie 280 nowych miejsc pracy w obszarach inżynierii, elektroniki, produkcji i usług oraz zwiększy moce produkcyjne o 35%. Inwestycja ta ma na celu wzmocnienie pozycji konkurencyjnej firmy w zakresie e-mobilności poprzez zwiększenie zdolności do rozwoju przyszłych aplikacji pojazdów elektrycznych.

"Ta znacząca inwestycja BorgWarner pozwoli nam kontynuować rozwój, ulepszanie i rozszerzanie możliwości produkcyjnych, a przede wszystkim wzmocni jakość i niezawodność naszych produktów w oczach naszych klientów" – powiedział Joe Fadool, prezes i dyrektor generalny BorgWarner Emissions, Thermal and Turbo Systems w komunikacie prasowym.

Kampus BorgWarner Ramos Arizpe w Meksyku rozrósł się błyskawicznie od czasu jego otwarcia w 2010 roku. Obecnie produkuje turbosprężarki i systemy zarządzania spalinami dla rynku pojazdów lekkich i ciężkich.


reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2