reklama
reklama
reklama
© Wurth Elektronik
Przemysł elektroniczny |

Würth Elektronik zwiększa swoją obecność w Szwecji

Szwedzka filia niemieckiej grupy technologicznej zmieniła siedzibę, dzięki czemu firma zyskała znacznie większą przestrzeń do dyspozycji.

Producent komponentów elektronicznych i elektromechanicznych wzmacnia swoją działalność w Skandynawii. Ekspansja w Szwecji jest wynikiem pozytywnego rozwoju biznesu, co umożliwia również rozbudowę biura sprzedaży, zaplecza i obsługi klienta.

Dla Roberta Vikmana, nowo mianowanego dyrektora generalnego Würth Elektronik Sweden AB, jest to już druga przeprowadzka w ciągu ośmiu lat pracy w firmie.

"Teraz mamy przestrzeń do jeszcze większego rozwoju", mówi Vikmann w komunikacie prasowym, "a przestrzeń jest tym, czego potrzebujemy, ponieważ chcemy rozszerzyć naszą działalność techniczną i usługi biurowe. Obecnie mamy prawie 30 pracowników w Szwecji. Do zespołu dołącza teraz kierownik ds. sprzedaży cyfrowej, który obsługuje wyłącznie cyfrowe połączenia z klientami online z naszego studia w nowym biurze, oraz technik do naszego czatu online za pośrednictwem strony internetowej. Rozszerzamy również naszą ofertę modułów bezprzewodowych w obszarach Bluetooth, LTE, Wi-Fi i czujników, co z kolei zwiększa zapotrzebowanie klientów na lokalne wsparcie. Z niecierpliwością czekam na to, co nas teraz czeka."

Vikmann zastąpił na stanowisku Martina Danielssona, który po 18 latach pracy w rodzinie Würth objął stanowisko dyrektora zarządzającego NCAB Group Sweden.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 23 2024 01:29 V22.5.13-1