reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Aixtron Biznes |

Aixtron zainwestuje do 100 mln euro w Niemczech

Firma technologiczna planuje budowę nowego centrum innowacji w swoim zakładzie w Herzogenrath w Niemczech. Inwestycja ta ma zapewnić większe możliwości w zakresie badań i rozwoju.

Aixtron twierdzi, że zainwestuje do 100 milionów euro w nowe centrum innowacji, które będzie miało 1000 metrów kwadratowych powierzchni cleanroomów. Nowy budynek stworzy dodatkowe możliwości dla kolejnych generacji produktów, które są już w przygotowaniu, a także dla dalszego rozwoju produktów.

„Naszymi produktami wychodzimy naprzeciw megatrendom cyfryzacji, elektromobilności i efektywności energetycznej, a także doświadczamy silnego i stale rosnącego popytu. Innowacje techniczne oraz rozwój produktów, które precyzyjnie odpowiadają na potrzeby naszych klientów, są kluczem do naszego sukcesu. A nasze dynamiczne otoczenie oferuje nam dalsze możliwości rozwoju" - mówi dr Felix Grawert, CEO Aixtron SE. "Dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni, że Rada Nadzorcza zatwierdziła ten projekt, który pozwoli nam stworzyć podstawy do dalszego rozwoju produktów i przyszłego wzrostu".

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-1