reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Enersense
Przemysł elektroniczny |

Nowa współpraca w branży e-mobility

Enersense Charging Oy, producent stacji ładowania o dużej mocy dla e-mobility, oraz Scanfil nawiązały współpracę w zakresie produkcji nowych stacji ładowania Enersense o dużej mocy.

Nowa stacja ładowania Enersense o wysokiej mocy umożliwia zwiększenie mocy ładowania pojedynczej ładowarki z dotychczasowych 30 kilowatów do 160 kilowatów. 

Enersense twierdzi, że pierwsze stacje szybkiego ładowania o wysokiej mocy zostaną dostarczone do Szwecji wiosną.

"Współpraca z firmą Scanfil rozpoczęła się bardzo dobrze. Scanfil ma długie i duże doświadczenie w montażu urządzeń elektronicznych i wierzę, że współpraca oferuje nam również ogromne możliwości rozwoju. Jesteśmy teraz w stanie szybko zwiększyć wielkość produkcji zgodnie z potrzebami naszych klientów" - mówi w komunikacie prasowym Topias Koskela, szef działu rozwiązań do ładowania pojazdów elektrycznych w Enersense.

Stacje ładowania o dużej mocy są produkowane w fabryce Scanfil w Sievi w Finlandii i dostarczane bezpośrednio do klienta końcowego w celu instalacji na miejscu.

"Współpraca z Enersense przebiegała znakomicie. We współpracy z klientem byliśmy w stanie wprowadzić na rynek gotowy produkt w czasie krótszym niż miesiąc. Zazwyczaj w podobnych projektach może to trwać nawet 4 miesiące. Obie firmy mają mentalność start-upu charakteryzującą się szybkością i myśleniem zorientowanym na rozwiązania" – mówi Jussi Mökkönen, kierownik sprzedaży w fabryce Sievi firmy Scanfil.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 11 2024 07:39 V22.4.25-1
reklama
reklama