reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© grandcentrix
Przemysł elektroniczny |

Scanfil partnerem produkcyjnym grandcentrix

Szwedzki dostawca EMS i firma grandcentrix porozumiały się w sprawie produkcji oraz dalszego rozwoju Modbus Cloud Connect IoT.

Grandcentrix to niemiecka firma IoT przejęta przez Vodafone w 2020 roku. Ich wizją jest łączenie ze sobą produktów klientów i zapewnienie przystępności i dostępności Internetu Rzeczy (IoT) dla każdego.

Modbus Cloud Connect to produkt typu all-in-one, który obejmuje Hardware, Connectivity, Self-Service-Portal i Support oraz jest przeznaczony do łączenia wszystkich urządzeń z protokołem Modbus z chmurą. Jednym z pierwszych dużych klientów rozwiązania IoT była firma ALMiG zajmująca się przemysłowymi sprężarkami powietrza.

"W grandcentrix zdaliśmy sobie sprawę, że największą przeszkodą dla firm jest złożoność wdrożenia. Naszym rozwiązaniem było stworzenie wszystkiego na jednym, ustandaryzowanym produkcie z łatwą instalacją i obsługą" – mówi Philipp Buhl, Head of Marketing & Channel Management w grandcentrix. "Modbus Cloud Connect umożliwił ALMiG nowe, cyfrowe zarządzanie usługami i poprawę satysfakcji klientów. To wszystko dzięki skalowalnemu i oszczędnemu rozwiązaniu".

ALMiG zastosował Modbus Cloud Connect od grandcentrix do podłączenia nowych i starszych maszyn do chmury. Celem przedsięwzięcia było podłączenie maszyn do platform analitycznych w chmurze w najprostszy możliwy sposób przy użyciu taniego systemu łączności, które może obsługiwać wszystkie urządzenia.

Szacuje się, że do 2030 roku globalny przemysł IoT wzrośnie o ponad 20% CAGR. Urządzenia te dają oszczędność energii, wpływają na poprawę czasu pracy, a także zapewniają większą żywotność. IoT staje się powoli standardem dla firm przemysłowych prowadzących działalność produkcyjną.

Scanfil produkuje urządzenia grancentrix Modbus Cloud Connect i asset tracker w swoich fabrykach w Malmö i Suzhou.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama