reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Sowa Electronics
Biznes |

Karol Sowa przedstawicielem międzynarodowego producenta

Mek (Marantz Electronics), międzynarodowy producent automatycznych systemów kontroli optycznej (AOI) ogłosił rozszerzenie swojej sieci o sprzedaż bezpośrednią w Polsce poprzez powołanie Karola Sowy na swojego Przedstawiciela.

Przez ponad 20 lat Mek był reprezentowany w Polsce przez firmę PB Technik. Teraz jednak do kontynuowania swojej działalności w kraju nad Wisłą, producent wybrał na swojego agenta Karola Sowę.

Jak podano w komunikacie prasowym, Polska jest jednym z największych rynków Mek, gdzie firma ma dużą zainstalowaną bazą maszyn AOI. Przejście na sprzedaż bezpośrednią ma więc przynieść klientom korzyści w postaci krótszych czasów reakcji i lepszej komunikacji. Współpraca oficjalnie rozpoczęła się 1 kwietnia 2023 r.

Karol Sowa do firmy Mek wnosi bogate doświadczenie i wiedzę techniczną. Posiada dyplom inżyniera elektroniki i telekomunikacji, a wcześniej pracował dla firmy dystrybucyjnej i dwóch producentów maszyn. Karol Sowa prowadzi także własną firmę Sowa Electronics, która jest autoryzowanym dystrybutorem brytyjskiej firmy Pillarhouse International na Polskę i kraje Europy Wschodniej. W nowej roli, wspólnie z firmą MEK, Karol Sowa będzie odpowiedzialny za sprzedaż techniczną i obsługę obecnych oraz przyszłych klientów, a także za promocję producenta i jego produktów na wystawach i seminariach.

„Wierzymy, że bogate doświadczenie Karola w zakresie lutowania i inspekcji, w połączeniu z jego zaangażowaniem w obsługę klienta i wsparcie, czynią Sowa Electronics idealnym partnerem dla nas” – powiedział Henk Biemans, dyrektor zarządzający Mek Europe BV. „Partnerstwo umożliwi nam rozszerzenie naszej działalności w Polsce i świadczenie bardziej responsywnej obsługi. Liczymy na długą i owocną współpracę”.

Sowa Electronics będzie w pełni wyposażone i przeszkolone do obsługi całej linii produktów Mek Europe i będzie ściśle współpracować z klientami w celu optymalizacji ich procesów kontroli jakości.

„Jestem pasjonatem dostarczania klientom najlepszych możliwych rozwiązań i usług, i wierzę, że to partnerstwo mi to umożliwi. Jestem podekscytowany, że będę reprezentował Mek w Polsce i nie mogę się doczekać udanej współpracy” – powiedział Karol Sowa. 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-2
reklama
reklama